top of page

Hakkımızda

EGL Holding Yatırım A.Ş temelleri 1964 yılında atılmış olup, 1973 yılında şirketleşmiştir. Grup, ilk yıllarında basım ve ambalaj ticareti, sanayi ve çeşitli diğer endüstriyel sektörlerde faaliyet göstermiştir. Günümüzde, yatırım , gayrimenkul geliştirme , turizm otelcilik ve eğitim  alanları  ana yatırım kolları olmuştur.

young-smart-businesswoman-showing-data-analysis-diverse-investor-ornamented.jpg

Misyon

EGL Holding Yatırım A.Ş., temelleri 1964 yılında Sedat Yazıcı tarafından atılan ve Yazıcı Ailesi'nin aile ofisi olarak hizmet veren bir şirkettir. Gelecek nesiller için güçlü ve sürdürülebilir bir miras bırakma vizyonuyla yola çıkan şirket, gayrimenkul, konaklama, finansal hizmetler ve eğitim gibi çeşitli sektörlerde stratejik yatırımlar yaparak Türkiye ve ABD'de önemli bir varlık oluşturmuştur. Yatırımlarını dikkatle seçen ve uzun vadeli büyüme potansiyeline sahip fırsatları değerlendiren EGL Holding, projelerinde sürdürülebilirlik ve topluluklara değer katma prensiplerini önceliklendirir. Çeşitli deneyimlere sahip profesyonel bir ekip tarafından yönetilen şirket, açık iletişim ve takım çalışmasına dayalı bir kültürü teşvik eder. Sorumlu ve etik yatırımlara olan bağlılığıyla bilinen EGL Holding, değerlerine uygun olarak hareket ederken dünyada olumlu bir etki yapmayı amaçlar.

Vizyon

Modern işletmecilik esasları dahilinde; riski dağıtmak, ekonomik dalgalanmalara karşı yatırımların güvenliğini artırmak için buradayız.

happy-business-people-looking-laptop-presentation-success-work-sitting-modern-office-succe
bottom of page